קלאודוויז-אחסון-אתרים-מומלץ-לוגו

אודות

מי אנחנו ולמה אנחנו ממליצים על קלוואדוויז?

נעים מאוד.

אם לא היה ברור לכם לאן הגעתם, ומאיפה כל הטוב הזה שנפל עליכם, עם מדריכים מצולמים על תפעול השירותים השונים של קלאודוויז, ההמלצות החמות, היתרונות שבעבודה איתם ועוד – אז בואו נסגור את זה כאן ועכשיו.

שמי עשהאל דרייר, ואני המנכ"ל של חברת עשהאל – שמתמחה בקידום אורגני של אתרים במנועי החיפוש. המשימה שלנו היא אחת: לגרום לאתר שלכם לככב בדפי תוצאות החיפוש, ולייצר תנועה אורגנית ואיכותית של גולשים, שמביעים עניין בשירותים או במוצרים שאתם מוכרים. בעגה המקצועית נקראים לידים כאלו לידים פושרים, או חמים, משום שמדובר באנשים בשר ודם שמיוזמתם התחילו את מסע הלקוח שלהם באתר שלכם.

יחד איתי נמצאת עדי אלעזר, הסמנכ"לית הכי מקצועית שיכלתי לבקש לניהול העסק. עדי היא המוח מאחורי כמה מן הפרויקטים הכי מבריקים שיצא לנו להשיק בשנים האחרונות.

אחד מן הפרויקטים האלו הוא דיגיפארם – הבית שלכם לקניה של תוכן וקישורים. אנחנו מציעים שירותים מגוונים בתחומים של כתיבת תכנים מקצועיים בעברית ובאנגלית, וכן בניית פרופיל קישורים חזק ואיכותי, שיזניק את האתר שלכם בדפי תוצאות החיפוש. אנחנו עושים את כל זה תוך שמירה על שקיפות מלאה. בכל רגע נתון יכול כל לקוח שלנו לדעת איזה שירות רכש מאיתנו, ולוודא כי הקישורים שלו נמצאים באויר וממשיכים לקדם את העסק.

יש דבר אחד שמנחה אותנו תמיד: לייצר ערך עבור הלקוח בקצה.

רוצים דוגמה? פשוט היכנסו לדף המומלצים של דיגיפארם, ותוכלו להכיר את השירותים שעוזרים לנו לצמוח ולגדול באופן שוטף. העוקבים שלנו והלקוחות שלנו נהנים מתוכן מקצועי שאנחנו מפרסמים, מהחדשות הכי חמות בעולם השיווק הדיגיטלי וקידום אתרים (כששוה לסקור אותן, אנחנו בוחרים את החדשות האלו בפינצטה), וממדריכים מקצועיים הן למתחילים והן למקדמים מנוסים. למי שכל זה לא מספיק, השקנו לאחרונה גם קורס קידום אתרים מקצועי, מצולם בוידאו, כדי שלא תצטרכו להטריח את עצמכם לשיעורים פרונטליים, למצוא חניה, ולקלל בפקקים.

אז למה כל החפירות האלו על קלאודוויז?

לעדי ולי יש תכונה כזאת, שכשאנחנו נתקלים בשירות טוב, בין ההיצע הכל כך גדול של שירותים בינוניים שנמצאים שם ברשת, אנחנו נוטים להמליץ עליו, ומכל הלב. אנחנו באמת מאמינים שכשמפרגנים לשירות שהוא ייחודי, עובד חלק, מוכיח את עצמו שוב ושוב, ומייצר ערך לבעלי עסקים אחרים, מגיע לו הפרגון הזה. אחרי הכל, כששירות כזה מתפתח, כולם נהנים מן הפירות.

אז בשנים האחרונות יצא לנו לנהל כמה מן הפרויקטים היותר מוצלחים עבורנו ועבור הלקוחות שלנו על גבי תשתית קלאודוויז. כן, שמעתם נכון. אנחנו לא סתם ממליצים על השירות, אלא צורכים אותו יום יום, שעה שעה. אנחנו מחוברים תמיד למה שקורה בקלאודוויז, ובשבילנו, לא מדובר באיזה עמוד אפיליאציה שנכתב ונשכח עם השנים, אלא ליבת העסק שלנו.

טוב. חפרנו מספיק.

מעוניינים להתקדם לשרת טוב יותר?

אין לכם שום צורך בידע טכני, תקבלו תקופת ניסיון ללא עלות, יש לכם תמיכה 24/7, ואם אתם לא מסתדרים הכנו לכם המון מדריכים כאן באתר.

לקבלת 30% הנחה ל- 3 חודשים, הרשמו עם הקוד קופון הבא
ASAEL
תודה על פניתך!
נציגינו יחזרו אליך בהקדם
מעונינים להתחיל?

ניתן להירשם עם קוד קופון ASAEL